IGLO ENERGY


okno pvc IGLO ENERGY CLASSIC

Nowe okno IGLO ENERGY to autorski produkt DRUTEX S.A. zaprojektowany,by dostarczać klientom satysfakcji z użytkowania nowoczesnego produktu, będącego wyrazem zaawansowanej myśli technologicznej i restrykcyjnych wymagań rynku. IGLO ENERGY to produkt o najniższym współczynniku przenikania ciepła na rynku Uw = 0,6 W/(m2K)*. To absolutny rekord w zakresie energooszczędnych okien potwierdzający doskonałe właściwości izolacyjne. Okno posiada innowacyjny system uszczelnienia, dostępny wyłącznie w ofercie DRUTEX S.A., będący gwarancją najlepszych parametrów pod względem energooszczędności.Jest to pierwsze rozwiązanie na świecie wykorzystujące uszczelkę centralną ze spienionego EPDM. IGLO ENERGY to inwestycja w ponadprzeciętną jakość i najwyższy stopień energooszczędności. To okno, które pozwala zatrzymać ciepło w każdym domu, niezależnie od warunków atmosferycznych.

*dla okna o wymiarach 1230mm x 1480mm (szyba Ug=0,3 W/(m2K) z ramką Swisspacer, wzmocnienie z
włókna szklanego).ZALETY PROFILU:

    IGLO ENERGY to 7-komorowy system profili GL SYSTEM o głębokości zabudowy 82 mm i zaokrąglonym na zewnątrz   kształcie. Współczynnik przenikania ciepła wynosi odpowiednio dla okna:
   • ze wzmocnieniem z włókna szklanego Uw= 0,6 W/(m2K)*
   • ze wzmocnieniem stalowym Uw= 0,79 W/(m2K)*
   • współczynnik przenikalności termicznej ramy Uf= 0,9 W/(m2K)
   • wzmocnienia stalowe lub z włókna szklanego w ramie i skrzydle zapewniają sztywność i statyczność okna jak    również odporność na odkształcenia.
   • Doskonały współczynnik izolacyjności akustycznej Rw= 32-35 dB
   • IGLO ENERGY wyposażone jest w trzy uszczelki. Poza uszczelkami EPDM na zewnątrz i wewnątrz profilu zastosowano dodatkowo centralną uszczelkę wykonaną ze spienionego EPDM, które gwarantuje niższy współczynnik przenikania ciepła i zapewnia doskonałe parametry w zakresie wodoszczelności i przepuszczalności powietrza. Nowa uszczelka, dostępna wyłącznie w ofercie DRUTEX, została objęta zgłoszeniem patentowym i jest pierwszym tego typu rozwiązaniem na świecie.


Piękno i estetyka. Kombinacja zaawansowanych, energooszczędnych rozwiązań funkcjonalnych z wyjątkową elegancką stylistyką. To nowy produkt dla klientów wymagających i poszukujących NAJLEPSZYCH OKIEN.