Blachy z posypką

 

Zastanawiasz się, jaki dach wybrać do swojego domu lub firmy? Firma AHI Roofing zaprasza do zapoznania się z atrakcyjną ofertą pokryć dachowych z blachy przygotowanych przez doświadczonych projektantów. Proponowane dachówki metalowe wyróżniają się znakomitymi stylem oraz doskonałymi właściwościami technicznymi, dzięki czemu krycie dachu za ich pośrednictwem to wybór, którego nie będziesz żałował. Jesteśmy pewni, że na pewno znajdziesz u nas model pokrycia, który spełni Twoje oczekiwania w 100%! 

Solidne pokrycia dachowe z blachy 

Oferujemy dachówki o klasycznym profilu, nawiązującym do wzornictwa z dawnych lat, modele bardziej nowoczesne, a także stylowe blachy dachowe w najmodniejszych wzorach. Niniejsza kolekcja efektownych pokryć dachowych, to doskonały dowód, na to, że krycie blachą to także i dziś naprawdę dobre rozwiązanie. Cały nasz asortyment wykonany jest z wysokiej jakości blachy stalowej pokrytej posypką ceramiczną, co gwarantuje trwałość, estetykę i wygodę użytkowania. Stosujemy wyłącznie najlepszej jakości metalowe dachówki (powszechniej znane jako blachodachówki) i dokładamy wszelkich starań, aby rozwiązania, które proponujemy były solidne, bezpieczne i ładne. Decydując się na pokrycie dachu dachówką metalową z naszej oferty, w każdym przypadku uzyskasz rewelacyjne efekty, które sprawią, że Twój dom czy też budynek Twojej firmy nabiorą nowej tożsamości. Zapraszamy do dokładnego przejrzenia oferty, którą tworzą najwyższej jakości pokrycia dachowe z blachy.

 

Oferujemy innowacyjne dachówki ceramiczno-metalowe wykonane ze stali pokrytej specjalną powłoką (posypką)  kamienną oraz powłoką aluminiowo – cynkową Zincalume®, która gwarantuje długotrwałą, skuteczną odporność na korozję. Dzięki unikatowej kombinacji ochronnych walorów aluminium oraz cynku, powłoki zastosowane na naszych dachówkach metalowych działają znakomicie niezależnie od warunków atmosferycznych i klimatycznych. Z uwagi na to, że panel pokrywany jest powłokami zabezpieczającymi po procesie jego wytłaczania, ich grubość jest wszędzie taka sama i nie ma ryzyka wystąpienia mikropęknięć.

Modułowa konstrukcja paneli pozwala na szybki montaż oraz zmniejszenie odpadów nawet do 5% przy skomplikowanym kształcie dachu.

Zalety blachy z posypką:

  • najdłuższa gwarancja na rynku na tego typu produkt – nawet do 50 lat,
  • eleganckie i wytrzymałe arkusze blachy w różnorodnych kształtach,
  • łatwy i szybki montaż.
  • najbardziej ekonomiczne rozwiązanie na dach,
  • nie wymaga specjalnej konserwacji,
  • arkusze blachodachówki modułowej są względem siebie identyczne oraz lekkie – nie ma kłopotów z dopasowaniem arkuszy i ich wnoszeniem na dach,

Przykładowe wzory przetłoczeń i kolorów:

blacha-z-posypka-1 blacha-z-posypka-2 blacha-z-posypka-3 

 

 WRÓĆ